Background

Mortal Kombat

img0
2021 1h 38m 9

Ölümcül Dövüş - Mortal Kombat izle

Mortal Kombat'ta , para için dayak yemeye alışkın olan MMA savaşçısı Cole Young, mirasından ya da Outworld'ün İmparatoru Shang Tsung'un neden en iyi savaşçısı Sub-Zero'yu başka bir dünyaya gönderdiğini bilmiyor. Cryomancer, Cole'u avlamak için. Ailesinin güvenliğinden korkan Cole, Cole'un doğduğu tuhaf ejderhayı taşıyan Özel Kuvvetler Binbaşı Jax'in yönündeki Sonya Blade'i aramaya çıkar. Kısa süre sonra, bir Yaşlı Tanrı ve Earthrealm'in koruyucusu olan Lord Raiden'ın tapınağında bulur ve bu, işareti taşıyanlara sığınak verir.

Cole burada deneyimli savaşçılar Liu Kang, Kung Lao ve haydut paralı asker Kano ile birlikte, evren için yüksek riskli bir savaşta Outworld düşmanlarına karşı dünyanın en büyük şampiyonlarıyla birlikte durmaya hazırlanıyor. Ama Cole, sadece ailesini kurtarmakla kalmayıp, Outworld'ü sonsuza dek durduracak gizemini (ruhunun içindeki muazzam gücü) ortaya çıkaracak kadar zorlanacak mı?

Oyuncu kadrosunda Cole Young rolünde Lewis Tan (“Deadpool 2”, Netflix'ten “Wu Assassins”); Jessica McNamee (“The Meg”), Sonya Blade rolünde; Josh Lawson (“Bombshell”) Kano rolünde; Lord Raiden rolünde Tadanobu Asano (“Midway”); Mehcad Brooks (TV "Supergirl") Jackson "Jax" Bridges rolünde ve diğerleri.

Film 16 Nisan'dan itibaren Hindistan'da sinemalarda gösterime girecek ve Warner Bros. Pictures tarafından dünya çapında dağıtılacak.

Film, gişe rekorları kıran video oyunu serisinden ilham aldı ve Simon McQuoid tarafından yönetildi.

 

Yönetmen: Simon McQuoid

Tür: Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Gizem, İmdb +7, İzlenmesi Gereken, Macera

Oyuncular: Bingchen Ye, Daniel Nelson, Elissa Cadwell, Garreth Hadfield, Hiroyuki Sanada, Ian Streetz, Jessica McNamee, Joe Taslim, Josh Lawson, Laura Brent, Lewis Tan, Ludi Lin

Fragmanı izle
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunun gibi daha fazla başlık